bg.png

Authentic Old Fashioned Burgers since 1936

John Greco, Andrew Hart, and Debbie Bossler own Bubba's of Hawaii Franchise Group INC., and the Bubba's in Kapaa. Kris Caneda (John's daughter) along with John, Andrew, and Debbie own the Bubba's in Poipu. Collectively, along with our loyal Bubba management team and employees are Bubba!

BUBBA'S GUEST CHEFS

V čem se liší váš přípravek od běžně dostupných hořčíkových doplňků?


Náš přípravek byl od samého začátku vyvíjen s důrazem na maximální funkčnost a využitelnost obsaženého hořčíku. Z jeho různých druhů jsme po testech vybrali vysoce účinnou, prověřenou a bezpečnou formu bisglycinát hořečnatý, který má až 80% biologickou využitelnost a doplnili jsme jej o vitamín B6 v jeho okamžitě využitelné podobě Pyridoxil-5-fosfátu a piperinem - extraktem z černého pepře. Tyto složky mohou ještě výrazněji podpořit absorpci hořčíku.
Proč použiváte pro balení kapsle?


Pro balení používáme vegetariánské kapsle z několika důvodů: - v jednotlivých kapslích jsme schopni garantovat přesně odměřené množství aktivních látek - kapsle zaručuje bezpečný transport obsahu až do míst zpracování - bisglycinát hořečnatý má velmi výraznou pachuť, která by pro mnohé osoby znamenala snížení komfortu při užívání doplňku
Jak často a kdy přípravek užívat?


V prvních týdnech doporučujeme pravidelně užívat dvě tobolky ráno a jednu večer, ideálně po jídle a zapít velkou sklenicí čisté vody (na zapíjení nepoužívejte mléko a džusy). Posléze je možno dávku dle vlastního uvážení a potřeby snížit.
Je vhodné užívat hořčíkové doplňky stravy s vápníkem?


Není vhodné současně užívat přípravky bohaté na tyto minerály, jelikož vápník snižuje schopnost vstřebávaní hořčíku. Mezi užíváním jednotlivých přípravku je nutný minimálně dvouhodinový odstup

CONTACT Bubba's

BUBBA BURGER

Kapaa

(808) 823-0069

Address:

4-1421 Kuhio Hwy, Kapaʻa, HI 96746

OPEN DAILY:

10:30am - 8:00pm

(9:00 pm in the summer)

BUBBA BURGER

Poipu

(808) 742-6900

Address:

2829 Ala Kalanikaumaka St Building L, Koloa, HI 96756

OPEN DAILY:

10:30am - 8:00pm

© 2009 by Bubba Burgers Hawaii, all rights reserved .
(Except some stuff that has been stolen, borrowed, or otherwise inadvertently used.)

Site By: @thecunanan